Twój koszyk jest pusty ...
wyszukiwanie
zaawansowane
» » Tkaniny w CEKINY

Tkaniny w CEKINY

 

Efektowne tkaniny z cekinami

 

Mieniące się materiały cekinowe przyciągają wzrok, zachwycając swoją zdobnością. Cekiny, zwane również pajetami lub pajetkami, to drobne, błyszczące blaszki, posiadające otwór umożliwiający przyszycie ich do tkaniny. Mogą mieć różne kształty, ale te najpopularniejsze są okrągłe.

 
Czytaj więcej

Dziś większość cekinów powstaje z cienkiego plastiku. Dzięki swojej lekkości i niewątpliwemu urokowi, cekiny zyskały powszechne zastosowanie w dekorowaniu ubrań i dodatków, głównie tych o wieczorowym charakterze, choć nie tylko. Materiały obszywane cekinami wykorzystuje się przede wszystkim do szycia sukni balowych, strojów karnawałowych i sylwestrowych, jak i rozmaitych akcesoriów, takich jak szale, kosmetyczki i torebki. Z powodzeniem też tworzy się z nich elementy dekoracyjne, np. zasłony, i stosuje także jako upiększające wstawki.

Nasze propozycje

 

Wśród asortymentu naszego sklepu znajdują się różnorodne i wielobarwne tkaniny cekinowe. Oferujemy zarówno materiały tiulowe – przezroczyste, delikatnie prześwitujące – jak i podobne do weluru i dzianinowe na bazie wiskozy. Niezależnie od tego, jakiego rodzaju jest to tkanina cekiny prezentują się wręcz olśniewająco. Proponowane materiały posiadają wielorakie zdobienia – od drobnych, wiszących cekinów, przez te ułożone w subtelne lub wyraziste wzory, aż po gęsto naszywane. Wszystkie tkaniny wyróżnia to, że znakomicie się układają i prawie w ogóle nie gniotą.

 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą proponowanych przez nas pięknych tkanin zdobionych cekinami!


 
 

baner dół