Twój koszyk jest pusty ...
wyszukiwanie
zaawansowane
» » Tkanina FLAUSZ

Tkanina FLAUSZ

Nasze sklepy BŁAWATEK już wiele lat oferują polskim i zagranicznym klientom tkaniny ubraniowe i dekoracyjne. Jesteśmy dumni, że w tym czasie zyskaliśmy wielu stałych klientów, którzy od lat doceniają zalety oferowanych przez nas materiałów, z których potrafią wyczarować prawdziwe dzieła sztuki. Nasze tekstylia, to materiały, które można wykorzystywać wszechstronnie.

Czytaj więcej

Staramy się, aby wzornictwo tkanin i dzianin było systematycznie powiększane po to, aby zapewnić klientowi jak największy wybór. Nasze tkaniny pozwalają na zmianę własnego wizerunku oraz dają możliwość upiększania otoczenia. Uniwersalność materiałów nie zna granic. Dzięki tkaninom i dzianinom klienci naszych sklepów tworzą piękne, oryginalne rzeczy za przystępną cenę.

Jednym z przykładów tkaniny o wszechstronnym zastosowaniu jest flausz. Flausz to gruba, ciepła tkanina. Flausz, pomimo że powstaje z przędzy zgrzebnej, drapanej lub strzyżonej jest bardzo miękki. Chętnie i często używa się go do produkcji okryć wierzchnich. Flausz to tkanina wykorzystywana jako materiał ubraniowy na kostiumy, płaszcze, żakiety, spodnie i spódnice. Flausz to też tkanina dekoracyjna. Tkaniny flauszowe są coraz częściej wykorzystywane jako materiał na poduszki, z flauszu szyte są pokrowce na pufy, krzesła, czy tapczany. Producenci flauszu dostrzegli w nim dużo większy potencjał niż pierwotnie zakładali, zatem na rynku pojawiły się flausze w rozmaitej kolorystyce i ciekawych deseniach. Flausz od lat jest tkaniną docenianą przez wielu klientów, dzięki swojej wszechstronności i bogatemu wzornictwu.


 

baner dół