Twój koszyk jest pusty ...
wyszukiwanie
zaawansowane
» » Tkanina ŻORŻETA

Tkanina ŻORŻETA

Jednym z przykładów tkaniny o wszechstronnym zastosowaniu żorżeta. Ten rodzaj tkaniny wyrabiany jest z wełny, bawełny lub jedwabiu. Jej powierzchnia jest nieregularnie zmarszczona.

Czytaj więcej

Efekt taki uzyskuje się w fazie produkcji wskutek użycia w procesie tkania skręconych nici. Żorżeta to tkanina delikatna, cienka, lejąca, która nie prześwituje lub prześwituje delikatnie. Jest tkaniną przewiewną. Jest to materiał odporny na zagniecenia, dobrze układa się na sylwetce współpracując z ruchami ciała, ładnie podkreślając kształt sylwetki. Z powodu tych zalet tkanina typu żorżeta często wykorzystywana jest jako materiał ubraniowy na bluzki, spodnie, sukienki, i spódnice. Do produkcji odzieży ekskluzywnej żorżeta bywa wykorzystywana jako podszewka gdyż wspaniale współpracuje z tkaninami innego rodzaju. Żorżeta to też tkanina dekoracyjna. Tkaniny typu żorżeta są bardzo często wykorzystywane jako materiał na zasłony i firany.

Żorżeta od lat jest tkaniną docenianą przez wielu klientów, dzięki swojej wszechstronności i bogatemu wzornictwu. Klienci naszych sklepów Bławatek doceniają walory żorżety i jest to często kupowany materiał. Pozwala on na kreowanie swojego wizerunku zgodnie z własnym gustem, zmianę swojego otoczenia, tworzenie rzeczy pięknych, oryginalnych i niepowtarzalnych za przystępną cenę. Żorżeta to tkanina, która przez wszystkie lata naszej działalności zyskała bardzo duże grono wiernych klientów, którzy wracają do Bławatka po kolejne żorżetowe kupony nowych wzorów. Nasi klienci wiedzą, że uniwersalność żorżety nie zna granic.


 

baner dół