Twój koszyk jest pusty ...
wyszukiwanie
zaawansowane
» » Tkanina EKOSKÓRA

Tkanina EKOSKÓRA

Jednym z przykładów tkaniny o wszechstronnym zastosowaniu jest ekoskóra. Ekoskóra wyglądem i w dotyku przypomina skórę naturalną. Inne nazwy tej tkaniny to skaj, sztuczna skóra, skóra ekologiczna lub derma.

Czytaj więcej

Ekoskóra ma na swojej wierzchniej warstwie wytłoczony wzór, taką specjalną fakturę, po to, aby jak najbardziej upodobnić ją do skóry prawdziwej. Do największych zalet ekoskóry należy wyższa od skóry naturalnej odporność na wodę, słońce, środki odkażające. Jest też znacznie tańsza od skóry naturalnej i łatwa w pielęgnacji. Może być cienka i gruba, o gładkiej lub chropowatej powierzchni, dlatego często wykorzystywana jest jako materiał ubraniowy na płaszcze, kurtki, żakiety, spodnie i spódnice. Ekoskóra to też tkanina dekoracyjna. Tkaniny skóropodobne są często wykorzystywane jako materiał na poduszki, z ekoskóry szyte są pokrowce na pufy, krzesła, czy tapczany. Tapicerzy od dawna doceniają zalety ekoskóry, dlatego często używają jej w swoich warsztatach na całym świecie. Meble i dodatki tapicerskie wykonane z ekoskóry są bardzo eleganckie i służą ludziom w niezmiennej postaci przez wiele lat.

Tkanina skóropodobna od lat jest tkaniną docenianą przez wielu klientów, dzięki swojej wszechstronności i bogatemu wzornictwu. Wykorzystanie ekoskóry ciągle wzrasta. Klienci w naszych sklepach często pytają o ekoskórę w najróżniejszych wzorach i kolorach. Dzięki uniwersalności tego materiału mogą bowiem tworzyć piękne, oryginalne rzeczy za przystępną cenę, zmieniając w dowolny sposób siebie i swoje otoczenie.


 

baner dół