Twój koszyk jest pusty ...
wyszukiwanie
zaawansowane
» » Tkanina TAFTA

Tkanina TAFTA

Nasze sklepy BŁAWATEK od wielu lat są liderem na rynku w sprzedaży tkanin i dzianin zarówno polskim jak i zagranicznym klientom. W naszej ofercie znajdują się tkaniny ubraniowe i dekoracyjne. Przez te wszystkie lata Bławatki zyskały wielu stałych klientów, którzy od lat doceniają zalety oferowanych przez nas materiałów.

Czytaj więcej

Nasze tekstylia, to materiały, które można wykorzystywać wszechstronnie, bo są uniwersalne. Wzornictwo tkanin i dzianin jest systematycznie powiększane po to, aby dać klientowi jak największy wybór. Nasze tkaniny pozwalają na kreowanie własnego wizerunku oraz dają możliwość upiększania otoczenia. Uniwersalność materiałów nie zna granic. Dzięki tkaninom i dzianinom klienci naszych sklepów tworzą piękne, oryginalne rzeczy za przystępną cenę.

Jednym z przykładów tkaniny o wszechstronnym zastosowaniu jest tafta. Niegdyś jako taftę określano jedynie gęstą i sztywną tkaninę wykonaną z naturalnego jedwabiu, z której powstawały szeleszczące i mieniące się przy poruszaniu suknie balowe. Obecnie tafta to dość sztywna tkanina, także syntetyczna, o charakterystycznym połysku. Tafta pięknie się mieni uzyskując niepowtarzalną barwę w zależności od kąta patrzenia na tkaninę. Tkaninę typu tafta nadal często wykorzystuje się jako materiał ubraniowy w szczególności na spódnice i suknie balowe i wieczorowe. I tak tafta już od lat gości na balach i ważnych uroczystościach. Ale tafta to też tkanina dekoracyjna. Tkaniny typu tafta są bardzo często wykorzystywane jako materiał na ozdobne poduszki. Z tafty szyte są kapy i narzuty. Tafta to tkanina, która doskonale nadaje się na zasłony. Zasłony z tafty zdobią okna w wielu domach, restauracjach i pałacykach. Tafta od lat jest tkaniną docenianą przez wielu klientów, dzięki swojej wszechstronności i bogatemu wzornictwu.


 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje
Szerokość tkaniny
Sugerowany sezon

baner dół