Twój koszyk jest pusty ...
wyszukiwanie
zaawansowane
» » Tkaniny KOCYKOWE

Tkaniny KOCYKOWE

Sklepy BŁAWATEK od wielu lat oferują swoim klientom zarówno tkaniny ubraniowe jak i dekoracyjne. W tym czasie wielu stałych klientów, doceniło zalety oferowanych przez nas materiałów oraz wysoką jakość obsługi, która o naszym asortymencie wie niemal wszystko. Nasze tekstylia, to materiały, które można wykorzystywać w najróżniejszy sposób.

Czytaj więcej

Wzornictwo tkanin i dzianin jest systematycznie powiększane po to, aby zapewnić klientowi jak największy wybór. Nasze tkaniny pozwalają na zmianę własnego wizerunku oraz dają możliwość upiększania otoczenia. Uniwersalność materiałów nie zna granic. Dzięki tkaninom i dzianinom klienci naszych sklepów tworzą piękne, oryginalne rzeczy za przystępną cenę.

Bardzo dużym zainteresowaniem klientów cieszą się tkaniny kocykowe. Koce to element wyposażenia, niezbędny w każdym domu od zawsze. Tkaniny kocykowe to niezliczona ilość tkanin różnego gatunku i niezwykle bogate wzornictwo materiałów. Do tkanin na koce zalicza się różnego rodzaju wełny, boucle, lodeny, flausze, futro, polary oraz niezwykle popularne minky, a także wiele innych materiałów. Koce szyje się także z dzianin. Tkaniny kocykowe to ogromna ilość materiałów. Zakup i uszycie koca z tkaniny kocykowej daje klientowi dużo satysfakcji. Ta prosta czynność pozwala na stworzenie własnego koca w dowolnym rozmiarze i o oryginalnym wyglądzie. Ważne jest aby kocyk uszyty z wybranej tkaniny lub dzianiny był ciepły, miły w dotyku i chronił przed zimnem w chłodne dni. Wzór i kolorystyka tkaniny kocykowej zależy od gustu klienta, ale ma pozytywnie wpływać na jego samopoczucie i pasować do jego wnętrza.


 

baner dół