Twój koszyk jest pusty ...
wyszukiwanie
zaawansowane
» » Tkanina POLAR

Tkanina POLAR

Polar tkanina doskonała do szycia odzieży

Polar to jedna z najpopularniejszych tkanin przeznaczona przede wszystkim do szycia odzieży. Nic w tym dziwnego, ponieważ posiada bardzo wiele zalet, które sprawiają, że jej użytkowanie jest niezwykle przyjemne. Materiał polarowy jest nad wyraz trwały, a przy tym miękki.

Czytaj więcej

Wykonuje się z niego głównie ubrania zimowe, ponieważ cechuje się stosunkowo dużą grubością, co sprawia że świetnie chroni przed zimnem. Nie groźna mu przy tym wilgoć, gdyż ta tkanina zaliczana jest do szybkoschnących. Jedna z największych zalet polaru to fakt, że zapewnia doskonałą cyrkulację powietrza, z tego też względu wykorzystywany bywa również do produkcji odzieży sportowej. 

Odzież polarowa na zimę

Z tej tkaniny uszyć można wiele elementów zimowej garderoby. Zazwyczaj są to bluzy, szaliki, czapki, a nawet rękawiczki. Polar nadaje się również do produkcji koców czy narzut. Traktujemy się go także jako materiał dekoracyjny. Jeżeli szukasz wysokiej jakości tkaniny, nasz sklep jest do tego idealnym miejscem. Oferujemy bogaty wybór oraz ciekawe wzory. Z pewnością przypadną one do gustu osobom ceniącym niebanalną stylistykę. Nie zabraknie przy tym wzorów stworzonych specjalnie z myślą o najmłodszych. Zachęcamy do zapoznania się z naszym różnorodnym asortymentem i wyboru ulubionej tkaniny. Wszystkie materiały sprzedajemy na metry, wystarczy więc jedynie podać ich ilość, a następnie szerokość tkaniny. Zamówienie postaramy się zrealizować jak najszybciej. Serdecznie zapraszamy!


 

baner dół