Twój koszyk jest pusty ...
wyszukiwanie
zaawansowane
» » Tkanina JEDWAB

Tkanina JEDWAB

Jedwab tkanina niezwykle szlachetna

Jedwab zaliczany jest grupy wysokogatunkowych tkanin. Uchodzi nawet za materiał luksusowy, właśnie dlatego szyje się z niego przede wszystkim suknie wieczorowe. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, aby użyć jedwabiu do wyczarowania pięknych spódnic, bluzek czy wszelkiego rodzaju dodatków, np. delikatnych apaszek czy narzutek.

Czytaj więcej

Wykorzystywany bywa również jako materiał ślubny, przy jego użyciu powstają bowiem imponujące kreacje dla panien młodych.

Jakie zalety wyróżniają tkaniny jedwabne? Z pewnością należą do nich delikatność oraz wysoka odporność na gniecenie. To jednak nie wszystko, ponieważ warto wspomnieć również o tym, że zatrzymują ciepło i nie uczulają. Odzież z jedwabiu mogą zatem nosić także alergicy. Charakteryzuje się jednocześnie niezwykle dużą wytrzymałością, mimo że sprawia wrażenie cienkiego. Warto więc w nią zainwestować, ponieważ zapewni komfort noszenia w każdych warunkach.

Tkaniny z jedwabiu – bogaty wybór wzorów

W naszym sklepie znajduje się niezwykle bogaty wybór tkanin jedwabnych. Zachwyca zwłaszcza różnorodność wzorów oraz modnych kolorów. Dostępne są materiały w kwiaty, paski czy zupełnie gładkie. Można wybrać ich długość oraz szerokość. Odzież z jedwabiu poleca się nosić zwłaszcza w sezonie wiosenno-letnim z uwagi na jej zwiewność. Należy przy tym zachować szczególną ostrożność w jej pielęgnacji. W związku z tym, że jest to materiał delikatny, najlepiej czyścić go chemicznie, dzięki czemu dłużej będzie cechować się nieskazitelnym wyglądem. 


 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje
Szerokość tkaniny
Sugerowany sezon

baner dół